GTA VI’nın Hangi Şehirlerde Geçeceğini Kısmen Açıkladı

Bir Rockstar çalışanı, çevrimiçi bir şirket değerlendirme platformunda anonim olarak GTA 6’nın hangi şehirlerde geçeceğini açıkladı.

Son haftalarda GTA 6 ile ilgili sızıntılar iyiden iyiye artmış durumda. Rockstar’ın yeni oyunu ile ilgili son sızıntı ise hiç beklenmedik bir platformdan geldi. Herhangi bir şirkete ait eski ya da mevcut çalışanların anonim olarak şirket hakkında değerlendirmede bulunabildiği bir web site olan Glassdoor’da bir Rockstar çalışanı, şirket ile ilgili değerlendirme yazısında GTA 6 ile ilgili ipucu sayılabilecek bir bilgi paylaştı.

Oyunla ilgili yayınlanan diğer bilgiler ise bazı insanları üzecek nitelikte. Oyun, Xbox One ve PS 4 platformlarına çıkmayacak. Bunun yerine Rockstar Games oyunu PS 5 konsola ve yeni Xbox cihazlara çıkaracak. Buna sebep olarak ise şu anki cihazların RAM miktarının yetersiz olması gösteriliyor.

Glassdoor, bir kişi bir şirket hakkında değerlendirmede bulunmak istediğinde kişinin o şirkette çalıştığını en az iki somut belge ile kanıtlamasını istiyor. Bu nedenle Glassdoor’da yer alan metnin gerçek bir Rockstar çalışanına ait olduğunu kabul edebiliriz. Yine de Rockstar çalışanının vermiş olduğu ipuçları doğru mu yoksa heyecan yaratma amacıyla mı paylaşıldı, şu an için doğrulamak mümkün değil.

 

Mustafa tosun

Yazar

GTA VI’nın Hangi Şehirlerde Geçeceğini Kısmen Açıkladı” için bir yorum

  • 17 Mayıs 2019 tarihinde, saat 18:41
    Permalink

    Rockstar çıkarsın artık…

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir