ETS 2’ye Türkiye Haritası Ekleniyor!

Ülkemizde de ve diğer ülkelerde fazlaca popüler olup oynanan Euro Truck Simulator 2 oyununa güzel bir DLC (ek paket) geliyor. İçerisinde. Türkiye ve Romanya ile birlikte Bulgaristan ülkelerinin bölgeleri ekleniliyor. Trakya’yı da barındıran yeni bir harita güncellemesinin geliştirildiği haberleri yayıldı. Road to the Black Seaisimli DLC için video da paylaşıl yapıldı.

Bu yıl içerinde haritaya eklenilecek Road to the Black Sea haritasının duyurusu yapılsa da yayınlanacağı tarih net olarak belirlenmedi. Sadece 2019 yılı içinde geleceği biliniliyor.

Ayrıca yeni DLC’nin Steam oyun satış sayfasında oluşturulmuş durumda. Fiyatının ne kadar neye göre olacağı bilinmiyor, konusunda ise herhangi bir bilgi yok. Görebileceğiniz görsel paketinde Türkiye ile özdeşleşmiş bina yapıları gibi detaylar dikkat çekiyor.

ETS 2 oyununun ülkemizde genç yaşlı demeden birçok kişinin oynadığı gözükmekteydi bu hamle için geç bile kaldıklarını söyleye biliriz. Ancak İstanbul’un Avrupa yakasında son bulan harita bazı ETS severleri üzülecek gibi. Ancak oyunun geliştiricisi SCS Software için iyi bir başlangıç olacak böyle güzel ülkemizi tırla seyahat edeceğiz. Bu DLC sonrasında Türkiye’ye ait özel ayrı bir DLC gelebilir. DLC paketinde cami üst geçit gibi bir çok ayrıntılarda göz önünde Ülkemizin tamamını oyunda görebilmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Paketin biran öncesini çıkmasını ETS oyuncuların yolların tozunu atmasını isteriz SCS Software için Türkiye’mizin bütün güzelliklerini göstermesini isteriz.

Mustafa tosun

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir