Xbox Game Pass’e Mayıs Ayında Eklenecek Olan Oyunlar Belli Oldu

Xbox Game Pass’e Mayıs Ayında Eklenecek Olan Oyunlar Belli Oldu oyuncular oldukça sevindiriyor. Microsoft’un takipli ve abone oyun servisi Game Pass’e Mayıs ayı içerisinde bir çok oyunlar ekleniyor.

Microsoft, Xbox Game Pass kullanıcılarına mayıs ayı içerisinde güzel heyecanlı keyif verici oyunlar sunmaya hazırlanıyor. Xbox ücretli abonelik sistemi olan Game Pass’e mayıs ayı içerisinde eklenecek oyunlar arasında Wolfenstein 2: The New Colossus, Tacoma, Lego Batman 3, For the King, Surviving Mars ve daha fazla oyun bulunuyor. Game Pass’de gelecek oyunlar arasında yer alan ve kullanıcılar için mayıs ayının aktif olacak olan ilk oyun 2 Mayıs’ta Wolfenstein 2 olacak.
Aynı sene içinde Game Pass’e eklenecek olan bir başka oyun 1 Şubat 2019’da Xbox One için çıkan oyun Wargroove gelecek. Bunlardan bir hafta sonra yani 9 Mayıs tarihinde bilim kurgu hayranları Xbox Game Pass kullanıcılarını sevindirecek olan Tacoma listeye eklenecek. Aynı tarihte bir MMORPG oyunu olan Black Desert, kullanıcılarına sunulacak.10 Mayıs’ta çıkacak olan rol yapma taklit etme oyunu For the King, Game Pass abonelerine üç gün erken sunumu yapılacak.

Oyun ayrıca Steam üzerinden 32 TL’ye de satın alabiliyorsunuz. Mayıs ayının ortalarında 16 Mayıs’ta oyunculara sunulacak olan diğer iki oyun ise The Surge ve Lego Batman.
3.Türkiye’de aylık ücret olarak 59 TL olan Microsoft hizmeti Game Pass, abonelerine oyunlardan AAA oyunlara kadar oldukça oyuncuların keyfini yerini getirecek 200’den fazla oyun sunuyor.

Mustafa tosun

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir