PUBG MOBİLE Toplamda 2 Milyon Dolar Dağıtıyor

PUBG MOBİLE Club Open 2019 (PMCO 2019) turnuvası, bugüne kadarki en büyük PUBG MOBİLE e-spor etkinliği olma yolunda ilerliyor.

Dünyanın en popüler mobil oyunu olan PUBG mobile turnuvasına dünyanın dört bir yanından yarı pro. ve pro. takımlar katılabilecek. Yıl boyunca sürecek dev etkinlikte ödül havuzu dudak uçuklatacak bir rakam. 2 Milon dolar ödül havuzuna sahip PUBG MOBİLE turnuvasına ilginin çok olacağı henüz şimdiden belli.

Geçen yıl büyük başarılar elde etmeyi başaran PUBG MOBİLE STAR CHALLENGE sonrasında Tencent Games ve PUBG Corporation, PUBG MOBİLE için bu güne kadarki en büyük etkinliği düzenleyecekler. Etkinliğe katılan oyuncular 8 mart – 18 mart tarihleri arasında yarışmaya kayıt olabilecekler. Kullanıcıların yarışmaya katılmaları için gerekli olan şeyler ise şunlar;

– Yarışmaya katılan tüm kullanıcılar 16 yaşından büyük olmak zorundalar.

– Kanunen reşit olmayan tüm kullanıcıların ailelerinden izin alması zorunludur.

– Reşit olma sınırı ve gerekli diğer kararlar her ülkenin kendi kanunlarına göre belirlenecektir.

– Her takımdan en az 3 kişi temsil ettikleri bölge ve ülkeden olmak zorundadır.

– Bütün katılımcılar önceki sezonu platinum ve üzeri seviyede olmak zorundadır

 

PUBG MOBİLE CLUB OPEN, İlk bahar ve son bahar olarak ikiye ayrılırken, iki bölümünde ayrı ödül havuzları bulunacak. 2019 Temmuz da oynanacak olan ilk bahar dönemi Global Finalleri’nde rekabetin en üst seviyede olacağı da şimdiden belli oluyor. PUBG MOBİLE STAR CHALLENGE’ın Dubai deki finallerine 5,000’den fazla kişi fiziksel olarak katılırken, 230 Milyondan fazla kişi ise çevrimiçi olarak izledi.

Tüm oyuncularını e-sporun enerjisini ve eğlencesini yaşamaya davet eden PUBG MOBİLE, e-spor alanına daha çok oyuncu çekecek ve mobil e-spor’u daha iyi bir yere getirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir