Avengers: Endgame Modu ile Gelen Fortnite 8.50 Güncellemesi

Artık oyun daha çok marvel karakterleri ile aksiyonla birlikte ayrı bir zevk veriyor. Hayata kalma oyunu olan Fortnite ne yapacağını çok iyi biliyor.

Dünyanın en popüler kategorisinde yer alan battle royal oyunlarından biri olan Fortnite, 8.50 güncellemesini yayımladı. Güncelleme ile birlikte sınırlı süre kalacak olan Fortnite Avengers: Endgame modu da oyuncuların hayranlığına sunmuş oldu. Perşembe günü ile birlikte vizyona giren Avengers: Endgame filminin bilet satışları yok bile diye biliriz. Hayal modu olarak karşımıza çıkan eğlence dolu bir oyun keyfi sunacak gibi gözüküyor.

Fortnite Avengers: Endgame modunda oyuncular iki takıma ayrılıyorlar oyuncular bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Bir takımda sonsuzluk taşlarını korumakla görevli olan Avengers üyeleri, bir takımda ise taşların peşinde olan Thanos ve Chitauri ordusu. Moda olan amaçlar oldukça basit. Thanos ve ekibi sonsuzluk taşlarını almaya çalışırken, Avengers ekibi taşları Thanos’a karşı korumaya çalışacak.

Avengers takımında bulunan oyuncular, Thanos’un takımında bulunanlar altı sonsuzluk taşını toplayasıya kadar öldüklerinde tekrar doğa bilecekler. Avengers ekibinin maç boyunca Chitauri ordusunu yok etmek ve Thanos’u yenmek olacak. Thanos’un oyuncuları Chitauri askerleri olarak oyuna başlayacaklar. İlk sonsuzluk taşına sahip olan Chitauri askeri Thanos’a dönüşecek. Thanos’un oyundaki gücü, yayınlanan Thanos’un gücüyle benzer olacak.

Chitauri askerleri sonsuzluk taşlarını buldukça Thanos’un güçleri artacak. Gerçeklik taşı, sağlık ve kalkan puanını iki katına çıkarıyor bu da Avengers üyelerini zor anlar bekliyor Zihin taşı zıplama yüksekliğini iki katına çıkarıyor, Ruh taşı ise Siphon’u aktif ediyor. Uzay taşı, toprağa vuruş hasar alanını üç katına ve hasarı altı katına çıkarıyor. Zaman taşı her vuruşta üç kat hasar kadar zarar veren bir patlama ekliyor. Güç taşı ise lazer hasarını altı katına çıkarıyor Avengers Takımını çok zorlu dakikalar bekliyor

 

Mustafa tosun

Yazar

Avengers: Endgame Modu ile Gelen Fortnite 8.50 Güncellemesi” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir