Assassin Creed Unity 1 Haftada 3 Milyon İndirildi!

Ubisoft, Assassin Creed Unity’i kısa süreliğine ücretsiz indirilebilir hale getirerek ücretsiz oyun kovalayan oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. Şöyle bakarsak oyun sadece geçen hafta 3 Milyon oyuncu tarafından yüklendi.

Paris’te bulunan Notre katedralinde geçtiğimiz haftalar da çıkan yangınında sonra yapının zara görmesinden sonra, Notre katedralinin merkezinde bulunan Asassin Creed Unity oyunun PC sürümünü steam oyun satışlarında kısa süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sunmuş ve katedralin restorasyonu için 500 bin dolar bağışta bulunacağını söylemişti. Assassin’s Creed: Unity, Notre Dame Desteğinden Sonra Yüzlerce Olumlu yorumları aldı böyle bir desteği herkes yapmaz Assassin’s Creed oyuncuları da bu desteği yapınca oyuncular da memnun oldu.

Reporter şirketi tarafından alınan bilgilere göre oyuncuların destek yanıtı oldukça güzel yanıtlar oldu. Assassin Creed Unity, tamamen ücretsiz olduğu zaman geçtiğimiz hafta toplam 3 milyon kez indirildi. Assassin Creed Unity’nin 5 yıllık bir oyun olduğunu biliyoruz indirme sayısının bu kadar fazla olmasının çok fena olduğunu söyleye biliriz.

Fransa hükümeti zarar gören yapının en fazla 5 yıl içerisinde restore edileceğinin sözünü veriyor.  Katedralde çıkan yangında çok eski ve önemli tarihi eserler de yanmış olabilir. Umarım Fransa Hükümeti kısa süre yapının restore eder.

Mustafa tosun

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir