Peaky Blinders’ın VR Oyunu Çıkıyor

Dünyada ve Ülkemiz de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Peaky Blinders’ın VR oyunu çıkıyor. Maze Theory’nin geliştirdiği oyunun 2020’de sunulması bekleniliyor.

2013’ten bugüne dek yayın günlerine devam eden ve büyük bir kitleyi arkasına toplayan Peaky Blinders, oyun sektörüne girişini yapıyor. Dizinin VR oyuna ise Maze Theory sağlayacak.

Bahsi geçen VR oyun, oyunculara Peaky Blinders dünyasını tecrübe etmeyi vadediyor. Dizide gördüğümüz birçok mekân ve sokak, oyunun içersin de aynı şekilde yansıtılacak. Dizinin VR oyunun yapımında geliştirilmiş yapay zekâ da kullanılacak. Dizide oynayan Peaky Blinders takipçilerinin dilinden düşmeyecek gibi görünüyor yapay zeka sayesinde neler yapılmaz ki !

Ek bilgi olarak oyunun içerisinde Dizide oynayan karakterlerle birebir etkileşime geçilebileceğini duyuran Maze Theory, oyunda yer alan her karakterin dizideki özel jest ve mimiklerini de ekleyeceği söyledi. Peaky Blinders hayranlarını oldukça mutlu olacak o kadar izledik birazda biz yaşayalım diyecek. Diziyi bilmeyenler için ngiltere’de faaliyet gösteren “Peaky Blinders” adlı çeteyi anlatan suç-drama konulu televizyon dizisidir. Oldukça ilgi çekecek diziden oyuna kategorisinde yer alacak VR oyunu dizi severlerin ve oyuncuların gözdesi olacak gibi PC’de oynanmasını ister miydiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Mustafa tosun

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir