Steam’den İki Macera Oyunu Birden Hediye!

Oyun sektörünün devi Steam, her zamanki gibi hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Macera sevenlerin mutlaka oynaması gerektiğini düşündüğümüz ücretli iki oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor.

Neredeyse tüm oyuncuların kullandığı Steam, oyuncuların hayatında vazgeçilmez oldu. Neredeyse herkesin bir Steam hesabı mevcut, Steam ise Kitlesini daha da genişletmek ve hali hazırda bulunan kullanıcılarını mutlu etmek için hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Eskiden süreli ücretsiz oyunlar veren steam, şimdilerde ise rakipleri Origin ve Epic Games’inde rekabeti arttırmasının ardından kullanıcılarına tamamen ücretsiz oyunlar sunuyor.

Steam, Estranged: Act serisinin iki oyununu da kullanıcılarına sunuyor. Estranged: Act I  macera temalı iken, Estranged: Act II maceranın yanında korku ve gerilimi de beraberinde getiriyor. Üstelik bu iki oyunda Steam’de tamamen ücretsiz. İsterseniz sizlere biraz oyunlar hakkında ilk izlenim ve sistem bilgilerinden söz edelim.

 

Estranged: Act I

Oyuna ilk başladığınızda Jhon isimli bir adamın evinin önündeki cesetlerle karşılaşıyorsunuz. Jhon o kadar iyi niyetli birine benziyor ve davranıyor ki sizi içeri davet ettiğinde arkanızdan bıçaklayacakmış gibi düşünebilirsiniz. Oyun boyunca sürekli arkanızda bir şeyler varmış şüphesi sürekli içinizi tedirgin ederken işin içine birde karanlık ve el feneri giriyor. Bu kadar ön bilgi oyuna bir şans vermenize yeter diye düşünüyoruz. Şimdi ise gelelim bu oyunu oynamamız için gereken sisteme.

 

Windows 10 32/64-bit /7/8/XP/Vista İşletim sistemi

2.2 GHz İşlemci

1 GB RAM

NVDIA GeForce 8 yada higer, ATI X1600 yada higer Ekran Kartı

9.0 DirectX

6 GB Boş Alan

 

Estranged: Act II

Fazla anlatacak bir şey yok aslında tıpkı birinci oyunda olduğu gibi macera oyunu fakat bu sefer işin içinde korku da dahil oluyor.

 

Windows 7 64-bit ve üzeri İşletim Sistemi

2.5 GHz İşlemci

4 GB RAM

GeForce GTX 470 & Radeon 6870 HD Ekran Kartı

6 GB Kullanılabilir boş alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir