PlayStation Store İlkbahar İndirimleri Başladı

Belirli aylarda kullanıcılarını mutlu sevmeyi seven Sony, İlkbahar İndirimi’ni başlatarak bu mevsim de oyuncuları unutmadı. Her yıl farklı indirimle kullanıcıları memnun eden PlayStation Store, klasik İlkbahar İndirimi’ni başlattı. Kampanyaya dahil olmuş yeni oyunlarda da ciddi indirimler mevcut.

  • Fıfa 19 (469 – 134 TL)

FIFA 19, PlayStation Store’daki 469 TL’lik yüksek fiyatına göre İlkbahar İndirimi’nde 134 TL’ye indi. Eğer FIFA 19’u henüz oynamadıysanız bu indirim tam size göre oluyor hemen indirip arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçire bilirsiniz.

 

 

 

  • Red Dead Redemption 2 (469 – 300,16 TL)

Rockstar Games’in en yeni oyunu ve başyapıtlarından biri olan Red Dead Redemption 2, gerçek hayata benzerliğinden dolayı oyuncuları kendine çekiyor. Vahşi batı atmosferini tatmak istiyorsanız bu indirim sizin için çok iyi olmuş oluyor sizi vahşi batıcılar.

 

 

  • Battlefield V (359 – 159 TL)

Call of Duty ile rekabetinden kurtulup online modlarıyla oyuncuları kendini çeken Battlefield V, grafikleriyle kendisine bağımlı edebilecek bir oyun. 359 TL’den bir baya aşağı inen fiyatı ile oynamanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

 

  • Tom Clancy’s The Division 2 – Standard Edition ( 469 – 328,30 TL)

İlk oyununun seveni olduğu kadar sevmeyeni de olan Division serisi, ikinci oyunuyla oyunculara kendini affettirmek istiyor indirimi inmesiyle oyuncuları kendine çekmeyi hedef koymuş gibi görünüyor. Eğer Division oyununu 328 TL’ye satın alabilirsiniz.

 

 

 

  • Marvel’s Spider-Man – Dijital Deluxe Sürüm (539 – 219 TL )

Çıktığı günden beri dikkat çeken Spider-Man, kullandığı mekaniklerle ve özelleştirmelerle kendini oyuna çekiyor. Peter Parker’ın macerasına katılmanın bedeli şimdilik 219 TL. Marvel sever oyuncular dikkati çekmiş gözüküyor.

 

 

 

  • God of War – Dijital Deluxe Sürüm(469-179 TL)

God of War, topladığı ödüllerle de fiyatını beli ediyor. Birinci olan God of War oyuncuları sevinçli haberler verdi.

Bir yaşında o kadar ödül kolay kazanmak o kadar da onun için kolay olmadı ama hakkeden bir oyun oldu.

 

 

 

  • Far Cry New Dawn(269 – 122 TL)

Meşhur Far Cry serisinin en yeni oyunu olan New Dawn, Far Cry 5’in bir eklentisi olarak ilerliyor. Renkli atmosferi, dikkat çekici grafikleri ve modifiyeli silahları denemek istiyorsanız indirim listesindeyken alabilirsiniz.

 

 

 

 

  • Call of Duty: Black Ops 4(469- 234,50)

Efsanevi Call of Duty serisinin kendini içine çeken oyunu Black Ops 4, ülkemizdeki kur durumundan dolayı oldukça pahalı bir şekilde listede yerini aldı. Oyunu oynamak isteyen oyunculara öneriyoruz.

 

 

 

  • NBA 2K19

Her sene düzenli olarak karşımıza çıkan NBA 2K serisi, NBA Live’ı arkada bıraktıktan sonra bu alanda lider olmuş olarak yoluna devam ediyor. Serinin en yeni oyunuyla NBA dünyasına katılmak için geç kalmadı indirimdeyken alabilirsiniz.

 

 

 

  • Assassin’s Creed Odyssey – Deluxe Sürüm (539 – 179)

Origins ile birlikte yeni bir oyun anlayışına geçiş yapan Assassin’s Creed, Odyssey ile bambaşka bir dünyaya katılmaya yol açıyor. Ağır bir hikayeye sahip olan Odyssey’in ek içeriklere sahip olan oyunu kaçırmayın derim.

 

 

 

 

Sadece bu 10 oyun indirimde değil daha fazla indirimde olan oyunlar PlayStation Store Mağazasından satın alabilirsiniz.

Mustafa tosun

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir