Aksiyon Dolu 5 FPS Oyunu

Bugün sizlerle birlikte Bilgisayar oyunlarında FPS oyunu kategorisinde yer alan 5 oyunu inceleyeceğiz oynamak istediğiniz zaman gayet sizi sıktırmadan oyna bildiğimiz oyunlar var  ve bunların içinde Türk yapımı oyunumuz da var hadi başlayalım…

Warface

Warface dünya çapında 25 milyon kişinin oynadığı ücretsiz online fps oyunudur. ArCry ve Crysis geliştiricilerinden yeni nesil online free-to-play shooter oyunu. Her hafta gelen güncelleme ile değişen farklı eğlence, aksiyon ve savaş içeren yeni görevler ile fps deneyimini hissedin rahatça oynaya bilirsiniz Oyunda 4 farklı karakter bulunuyor birçok oyunda bulunmayan FPS oyunlarında boşlukların arasından kayarak adam vurma gibi birçok özelliğe sahip oyun. Takım Bazlı Coop (PvE) modu veya rekabetçi (PvP) modu saldırı gerçekleştirin arkadaşlarınızla birlik olup keyif alarak oynaya bileceğiniz çok güzel online oyun ve ödüller kazanın. Sürekli güncellenen oyun modları, silahlar, özel görevler ile oyunun kalitesi belli ve çok fazla sistem gereksinimi istemeyen oyun. Steam üzerinden kayıt olup, bilgisayarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz veya kendisine ait sitesinden indire bilirsiniz. Warface tamamıyla ücretsiz olarak kayıt yaparak indirip oyna bilirsiniz.

CS:GO

C.S.G.O. oyunu oyuncular için aslında FPS oyunlarına daha da fazla bağlayan oyun diye biliriz. Hepimizin bildiği gibi C.S. 1.6 ile tanıdığımız internet kafelerden çıkmayıp arkadaşlarımızla oynadığımız oyun. Öyle sistem gereksinimi istemeyen oyun klavye Mouse olsun yeter diye tanıta biliriz biraz dalga geçer gibi olmuş olsa da çok fazla beğeniye sahip bir oyun adını kolay kolay sildirmeyen CS:GO oynaya bilirsiniz.

Zula

Tamamıyla Türk yapı olan oyun Türk oyuncuların dikkatini çok fazla çekmiş ve kendisini Türkiye de çok fazla oynan oyun. Çoğu Sosyal Medya fenomenlerin reklamını yaptığı beğenerek oynadığını söyle bilirim. Grafikleri de güzel olan Zula oyun içi haritalarında Çanakkale geçilmez diyerek haritalarına onu da eklemiştir, bu haritaya girdiğiniz de inan ki içiniz bir ürperiyor.

 

 

Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn, Ubisoft tarafından geliştirilen kıyamet sonrası haritalı serinin en son çıkan aksiyon gerilim oyunudur. Far Cry New Dawn’da küresel nükleer felaketinden sonra uzun zaman geçmedi. Kıyamet sonrası tehlikeli dünyada tek başına veya arkadaşınızla birlikte savaşmak için hazır olun.
Far Cry 5’in sonunda dünyanın yok oluşunu hepimiz izlemiştik. Bu yeni seride eski düzenin yok olduğu, yeni dönüşüme uğramış yeni dünyada neler olup bittiğini çözüp anlamaya çalışıyoruz. 

 

 

Ring of Elysium

İlk olarak 19 Eylül 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür FPS oyunu olarak oynanıyor. Piyasaya ilk sürüldüğünde kısa günler içinde steam’de en popüler oyun listesine girmiştir. Ring of Elysium Online olarak oynaya bildiğimiz bir oyun aslında. Arkadaşlarınızla birlikte en fazla 4 kişilik takım oluştura biliyorsunuz aksiyonun çatışmanın bolca geçti oyunda her şey sizin elinizde, Kazanmak mı kaybetmek mi? Oyunun son bölüme kalıp oyunun gönderdiği helikoptere binmek 4 kişilik kapasitesi olan oyunda alanla birlikte devam edip haritanın iyice küçüldüğü zaman geliyor helikoptere eğer binmediyseniz alan dışı kalıp yanıyorsunuz tek başınıza bile girseniz diğer oyuncularla birlikte aynı helikoptere bine biliyorsunuz. Oyunun grafikleri ve size verdiği özel ekipmanlar sayesinde keyifle oynaya bilirsiniz. Oyun tamamıyla ücretsiz olup Steam üzerinden indirip oynaya bilirsiniz.

Mustafa tosun

Yazar

Aksiyon Dolu 5 FPS Oyunu” için bir yorum

  • 12 Mayıs 2019 tarihinde, saat 13:10
    Permalink

    Eski oyunların da içinde olması güzel.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir