XBOX’ın Yeni Stüdyoları!

Xbox’ın Yeni Stüdyoları, E3’te Daha Önce Hiç Kimsenin Görmediklerini sunmuş olacak.

Microsoft, satın aldığı oyun stüdyosundan birkaç oyunların tanıtımını E3’te yapacak. Microsoft, son birkaç aydır E3 2019 sunumu için hazırlıklarını hızlandırdığını, bu yıl sadece E3’te değil gösterinin tamamında söz sahibi olacağını belirtiyor. Bu yıl tanıtımı yapılacak olan yeni nesil Xbox’ın yanında şirketten başka güzel haberler de var. Microsoft, satın aldığı yeni oyun stüdyosundan bazı oyunları da oyuncalara sunacak.

Bir Xbox Inside sunumu sırasında konuşma yapan Xbox patronu Phil Spencer, yakında bünyelerine ekledikleri yeni stüdyolar da dahil olmak üzere yeni bir oyun keyfiyle oyuncuların karşısına çıkacaklarını belirtti. Spencer, yeni stüdyolarında insanlara daha önce görmedikleri, eğlenceli ve yeni şeyler göstereceklerini söyledi.

E3’ün tüm platformlar için gerçekten büyük bir anlaşma olduğunu ve yeni çalışmaya başladıkları stüdyodakiler dahil herkesin bu konuda mutlu olduğunu belirtti. Bununla birlikte kendilerinin tam entegre olmalarının zaman alacağını, farklı ekipler farklı geliştirme döngüleri içinde olduğu için tüm ekiplerin yaptığı işlerin planların hazır haline gelmesinin yıllar sürebileceğini söyledi.

Microsoft, Xbox’un E3 2019 Gösterim Tarihini Açıkladı

E3 2019’a 2 aydan az bir zaman kaldı ve Microsoft her zamankinden daha hırslı geliyor gibi gözüküyor. Ama Sony’nin katılmamasından dolayı E3 için aynı şeyi söylemek mümkün olmayacak. Bu sebeple E3’e ilgi her zamankinden daha düşük olacak. Bakalım gösterimde neler bizleri bekliyor.

Mustafa tosun

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir