League of Legends’ta Sezon Sonu Büyük Değişim

 

 

Riot Games tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen ve her geçen gün gelişmekte olan video oyunu League of Legends’ın geliştiricisi Riot Games, yeni eşyalara yer açabilmek adına eski eşyaları oyundan kaldırma kararı aldığını ve oyun marketini bir nebze temizlemeyi planladıklarını açıkladı.

 

League of Legends’te oyun içi marketin aşırı kalabalık olmasından dolayı yeni eşyaların keşfedilme oranlarının az olduğunu belirtti ve oyuncuların işine yaramayan eşyaların oyundan kaldırılacağını belirtti.

Riot Games yapmış olduğu açıklamada hangi eşyaların kaldırılacağına dair net bir söylemde bulanmasa da kullanım sayısı az olan eşyaların oyun içi marketten kaldırılarak yerlerine daha iyi versiyonları olan yeni eşyaların ekleneceğini söyledi.


Eski eşyaların yerlerinin yeni eşyalarla aynı anda değişeceğini söyleyen Riot Games oyuncuların bu dönemde alternatifsiz kalmalarını istemediğini söylemiş olsa da bu denli büyük bir değişimin oyunda uzun bir adapte süresi yaşatacağı düşünülüyor. Değişimin bu yılın sonunda olacağını da ifade eden Riot Games’in bu kararına oyuncuların olumsuz tepki verecekleri düşünülüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir