HEYECANLANDIRAN GTA VI AÇIKLAMASI!

Eski bir Rockstar çalışanının yayınlanan öz geçmişi dikkatleri üzerine geçti, Rockstar’ın GTA VI üzerinde çalıştığını biliyorduk ancak bunun hakkında açıklamalar yoktu fakat bu yayınlanan öz geçmiş’inin sayesinde doğrulanmış durumda.

Grand Theft Auto V 2013 yılında piyasaya çıktığında oyun dünyasına gerçek anlamda damga vurmuştu ki oyuncular için vazgeçilmeyen oyun bile diye biliriz.Ve uzun yıllar boyunca bir bilgisayarın grafik gücü, GTA V’i çalıştırıp çalıştırmadığı ile bakıldı çoğu kişi için GTA V açılsın yeter kafasındaydı. Bununla birlikte GTA V piyasaya çıkalı neredeyse altı yıl oldu ve artık yerini yeni nesil bir oyun olacak GTA VI’ ya bırakması gerekiyor şimdi çıksa ne güzel olmuş olacak.

Oyunun geliştiricisi Rockstar, Grand Theft Auto VI hakkında şu ana kadar hiçbir resmi açıklamada bulunmadı. Aralık 2017- Nisan 2018 tarihleri arasında Rockstar şirketinde görev almış Bibin Michael yayınlanmış olan öz geçmiş. GTA V ve yaklaşmakta olan GTA VI için yeni konsept geliştirdiğini duyurdu her şirkete olduğu gibi eski çalışanlar tarafından sosyal medyalar sayesinde çalıştıkları şirket hakkında bilgi sızıyor.

Red Dead Redemption 2’nin Teşekkürlerimizi sunarız kendisine sayfasında yer aldığı için yayımlanan özgeçmişin doğru olma olasılığı çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Rockstar şirketi kendisi tam olarak açıklama yapmış durumunda olmasa da oyun serilerinden en güzel serilerinden biri olan GTA VI, çok da gecikmeden kısa bir zamanda ortaya çıkacak demektir. Umarız çıkar çoğu oyuncunun artık GTA V sarmadığını görüyoruz.

 

Mustafa tosun

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir