God of War Gelişim Sürecini Anlatan Fragman

God of War’un Geliştirme Sürecini Anlatan Belgesel Yayınlanıyor.

Sony, God of War’un Geliştirme Sürecini Anlatan Bir Belgeselini paylaştı

20 Nisan 2018’de çıkış yapan ve bugün 1. yılını dolduran God of War için hazırlanan ‘Raising Kratos’ adında bir belgesel yayınlandı. ‘Yakında’ adıyla yayımlanan duyuru fragmanın da belgesel, God of War’un geliştirme süreçlerinden bazı görüntüleri de ortaya sundu.

Geçtiğimiz günlerde 1. yıl için bir teşekkür videosu ve PS4 dinamik teması yayımlanan God of War için bugün bir belgesel duyurusu yapıldı. God of War’un oyun direktörü Cory Barlog’un; Kratos, Atreus ve Freya gibi karakterleri canlandıran aktör ve aktrislerin ve Sony Santa Monica Studio’da çalışan ekibin yer alacağı bekleniyor belgesel, yakında YouTube sosyal medyalar sayesinde oyunun hayranlarıyla buluşturulacak.

The Game Awards 2018’den ‘Yılın Oyunu’ ödülünü almış God of War’un bu belgeselinde gelişim sürecine odaklanılacak. Oyun endüstrisindeki beğenilen oyunların nasıl geliştirildiği konusunda da güncel bir bakış sunacak olan belgesel, bu sürecin perde arkasında neler olduğunu göstereceği için birçok kişi tarafından şimdiden merakla bekleniyor en çok da oyuncuların dikkati üzerinde.

Sony’nin bu belgesel için henüz bir tarih açıklama yapmadığını ve fragmanı ‘yakında’ ifadesiyle paylaştığını da belirtelim.  Düşüncelerinizi yorumlar bölümüne yaza bilirsiniz.

Mustafa tosun

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir