3 Milyon Dolarlık Fortnite Turnuvası Başladı!

Fortnite, oyuncularının fazlasıyla sevdiği kreatif mod için 3 milyon dolarlık ödül havuzunu düzenlemiş durumunda birkaç hafta sonra turnuva oyuncular için hazır durumda oluyor.

Hayata Kalma kategorisinin en çok oynan oyunlarından ve oyuncularını kendinden vazgeçilmeyen oyun olan Fortnite, katılımcılarına özel seviyeler ve mini harita oluşturmasını sağlayan Kreatif Modu sayesinde bir Battle Royal oyunun dışında sınırlarını geçmiş durumda. Üstelik Epic Games de Fortnite World Cup – Creative turnuvası için 3 milyon dolarlık harcamayı göze alarak  bir ödül havuzu oluşturarak oyuncuları kendini çekmiş durumda.

29 Nisan tarihinde başlayacak Fortnite World Cup – Creative’de oyuncular, katılımcıları tarafından oluşturulan beş farklı etkinlikte hayatta kalmak için ellerinden geleni ortaya koymaya çalışıyor olacak. Her etkinlik, yarışmacılara farklı bir mücadeleler sunacak ve finallere kalan yarışmacılar 3 milyon dolarlık ödül havuzundan kendileri için parayı almaya çalışacak. Turnuvaya katılmak için en başta modu denemeniz, daha sonra kendinizi etiketleyerek video klibinizi paylaşmanız gerekiyor. En iyi oyuncuların belirlenmesinde çok etkili olacak gibi görünüyor. Bu klipler de göz önünde bulundurulacak. Haftadan haftaya gerçekleştirilmesi için yapılan hazırlıklar devam etmekte, etkinliklerin bitiş tarihi tam olarak belirlenmemiş olan ilk turnuva günü  7 Haziran olarak açıklandı.

Epic Games, söz konusu etkinliklerle ilgili detaylarını henüz paylaşmış değil. Bununla birlikte ilk etkinliğin Fortnite içerik üreticisi Cizzorz tarafından oluşturulacağı iddia edilmiş durumda. Cizzorz, oyuncuları ölüm koşularında zorlu mücadelelere sokmasıyla tanınıyor. Önümüzdeki haftalarda turnuva hakkında daha fazla detaylar açıklanacaktır. Fortnite oyuncularını güzel bir turnuva bekliyor durumda yetenekler ortaya dökülecek.

Mustafa tosun

Yazar

3 Milyon Dolarlık Fortnite Turnuvası Başladı!” için bir yorum

  • 11 Temmuz 2019 tarihinde, saat 22:34
    Permalink

    katıldık ama olmadı be reis

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir