En iyi 5 Marvel Oyunu!

En iyi mobilde keyif alarak Marvel karakterleriyle oynaya bileceğiniz makalemde bahsediyorum.

Marvel future fight

Marvel’in en iyi kahraman ve kötü adamlarla dolu dev aksiyon macera RPG deneyimine sahip bir oyun. Marvel Karikatürlerinden alınan süper kahramanlar ve film de olan kötü düşmanları bulunduran koskoca bir oyun, daha ne isteriz ki filmlerden izlediğimiz çok sevdiğimiz karakterleri yön vermek onlarla birlikteymiş gibi oynamak. Oyunun konusu S.H.I.E.L.D liderinden önemli mesaj, Dünya yok olma tehlikesi ile karşı karşıya onu sadece sizler koruya bilirsiniz favori karakterini al, verilen görevleri tamamla diğer oyuncularla en iyisi olmak için mücadeleni ver.

 

MARVEL şampiyonlar Turnuvası

Marvel Evrenin en önemli isimleri savaşa hazır favori karakterini seç, en büyük kozmik karşılaşmalarda karakterinin güçlerini kullan karşılıklı dövüşe hazırlan. En iyi şampiyon Marvel şampiyonu olmak için arkadaşlarını topla ekibini topla ve aksiyona başla. Oyunun Konusu Kaptan Amerika, Demir Adama karşı, Hulk Wolverin’e karşı, Örümcek Adam, Deadpool’a karşı Marvel tarihinin en büyük dövüşleri seni bekliyor ekip hazır mı?

 

 

Marvel Battle Lines

Marvel aksiyon Kartı Savaşları oyunu, En çok beğendin Marvel Karakterinle başla kartını seç düşmanına karşı karakterini koy herkesin vardır bir sevdiği karakter ve sevmediği, sevmediğin karakter mi geldi en güçlü karakterini koy karşısına oyunu kazan.

 

 

Marvel Strike Force

Savaş zamanı, Eşyalarını topla Dünya elden gidiyor Dünyayı kurtarmak senin elinde. Aksiyon dolu olan oyun. Taburunu topla – Saldırı kuvvetini al, Evrimle Güçlen- Daha güçlü olmak için süper kahramanları yükselt. Çarpıcı görsele sahip olan oyunda sanki filmde oynarmış gibi gerçek şekillerde oyna

 

 

Marvel Puzzle Quest

Marvel kahramanları en iyi bulmaca diye bilirim. Birçok Marvel karakteri ile bütünleşmiş, Oyunun içinde karakterler sanki birbirleriyle bütünleşmiş senin eşleştirmeni istiyor. Dünyada ki 5 milyon kişiden ol ve içinde ki o gizli fikirlerini ve gücünü ortaya çıkar. USA Today Tarafından “10 Harika Oyundan” biri seçildi.

Mustafa tosun

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir