FORTNİTE GÜNCELLEMESİ – UZAYLI YAZISIYLA BULUNAN TAŞ

Fortnite’ın son güncellemesini indiren oyuncular ilginç bir manzarayla karşılaştı. Ganimet Gölü’nün metal kapaklarla kaplanmış durumda olduğunu gören Fortnite oyuncuları, üzerinde gizemli bir uzaylı yazısını bulunan taşa vurduklarında platformun oraya doğru hareket ettiğini gördüler. Fortnite, yeni bir oyun için hazırlanıyor gibi gözüküyor. Bu yeni etkinlik görünüşe göre bakılırsa Ganimet Gölü için odaklanacak. Şu an Ganimet Gölü’nün olduğu alan büyük bir metal kapak dizisi şeklinde ve büyük bir kazı alanına dönmüş durumda.

Epic Games’in bu güncellemeyle neler planladığı hakkında fazla bir bilgi bilmiyoruz. Çileli Çiftlik’in dışında kuzey göl yatağındaki ambarın etrafındaki çıkıntılarla eşleşen ve parlak uzaylı yazılarını içeren yabancı bir platform var. Güncelleme bir çok yenilik geldi ve daha fazlası gelecek gibi görünüyor.

Platform her 100 milyon hasarlarla birlikte bir Ganimet Gölü yönünde yavaşça hareket etmeye başlıyor. Belki de önümüzdeki günlerde oyuncuların çabasıyla platform, ambarın etrafında yerini alabilir ve yeni uzaylı yazılar ortaya çıkabilir. Bunun dışında metal alanın bir geçit olmayacağı, toprağa gömülmüş bir uzay gemisinin tepesi olabileceği iddia ediliyor. Olayın daha önceki Visitor karakteriyle bir bağlantısının olabileceği de düşünülüyor. Bu güncelleme sayesinde sosyal olarak oyuncular da takım arkadaşlarıyla güzel zevkli oyunlar bekliyor. Fornite kendisini getirdiği etkinlik sayesinde yine kendinden bahsetmeyi başardı. Sonuçta 200 milyon oyuncu yapısına sahip bir oyun daha çok etkinlik bizleri bekliyor.

Mustafa tosun

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir