EFSANE GRAFİKLERE SAHİP 5 ANDROİD YARIŞ OYUNU

 Güçlü bir android telefona sahipsiniz ama ne oynayacağınıza karar veremiyor musunuz ? İşte sizin için hazırladığımız efsane grafiklere sahip 5 android yarış oyunu. Günümüzde amiral gemisi segmenti akıllı telefonlar diye adlandırılan telefonlar neredeyse giriş seviyesi bir bilgisayarla eşdeğer bir donanıma sahip.  Akıllı telefonların bu kadar güçlü olmaya başladığını gören oyun geliştiricileri de harekete geçti. Oyun geliştiricileri, piyasaya sürdükleri her oyunda daha da çıtayı üst seviyeye çıkartarak efsane grafiklere sahip oyunları kullanıcılar ile buluşturmaya çalışıyorlar. Şüphesiz ki yarış oyunları oyun dünyasının en popüler kategorilerinden biridir. Son zamanlarda oldukça popülerleşen bir tür olan battle royale pc ve konsolların yanı sıra mobil oyunlar içerisinde de yerini almış durumda ama yarış oyunları daima popülaritesini korumakta. Bu listemizde sizler için efsane grafiklere sahip 5 Android yarış oyununu sıraladık ama unutmayınız ki bu oyunları oynamak için güçlü bir işlemciye ve en az 2GB RAM’e ihtiyacınız olacak, yani iyi bir akıllı telefona.

  • Real Racing 3

Eğer sizde yarış sokaklarda değil pistlerde olur diyenlerdenseniz bu oyun tamda size göre. Real Racing 3 efsane grafiklere sahip olmasından dolayı listemizin 1. Sırasında yer alıyor. Denemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

 

  • Need For Speed No Limits

Çoğunuzun da PC’den bildiği gibi Need For Speed serisi, PC’ler de büyük küçük herkesin çok sevdiği yarış oyunlarından sadece bir tanesi. Mobil oyun piyasasını da alt üst eden Need For Speed serisinden No Limits listemizin 2. Sırasında yer alıyor. Eğer hala denemediyseniz çok şey kaybetmişsinizdir demektir. Efsane grafikleri ile sizi oldukça fazla tatmin edeceğine inanıyoruz.

 

  • Need for Speed Most Wanted

Basit mobil yarış oyunlarından bıktıysanız ve gerçek bir rekabetin içinde bulunmak istiyorsanız Need For Speed Most Wanted tamda size göre bir yarış oyunu. PC versiyonundan birebir uyarlanmış olan oyun size PC grafiklerini aratmayacak nitelikte bir yarış oyunu. Aynı zamanda listemizde 2. Need For Speed serisi oyunu olmakta.

 

  • Asphalt 8: Airborne

Asphalt 9: Legends hali hazırda oyun severlere sunulmuş olsa da bazı akıllı cihazlar çalıştırmakta zorlanıyor. Bu yüzden listemizde bulunan Asphalt 8: Airborne bir alternatif olarak 4. Sırada yer alıyor hem eskiden beri mobil oyun dünyasında bulunması, hem de düşük sistem ile de oynanabilmesi oyuna bir şans vermenize yetecektir.

 

  • Asphalt 9: Legends

Gameloft tarafından oyun severlerin huzuruna sunulan Asphalt serisi, uzun yıllardır mobil oyun dünyasında hemen her yerde tüm yarış oyunu sevenlerin keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Asphalt 9: Legends Ashplalt serisinin en yeni üyesi olmasının yanı sıra efsane grafiklere sahip.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir