CALL OF DUTY MOBİLE GELİYOR!

Ctivision’un yapmış olduğu yeni açıklama ile beraber Call of Duty ücretsiz bir şekilde mobil oyun platformuna giriş yapacak. Ve Detaylar.

Call of Duty PC ve oyun konsolu platformlarında çok popüler olan shooter oyunlarının başında yer alıyor. Yapımcı Activision, Call of Duty için yeni bir haber vererek, oyunun ücretsiz bir şekilde mobil alanda oynana bileceğimizi yayınlanacağını söyledi.

Call of Duty Mobile için gelen bilgiler arasında, oynana bilir oyunlarda çoklu oyuncu modları olacağını söyledi. Bunun yanı sıra

ise Team Deathmatch ile beraber Search and Destroy gibi oyunlar entegre edilecek. Bunlara ek olarak ise çevrimiçi oyundaki Nuketown ile Crash gibi beğenilen haritalar da oyun içerisine dahil edilecek Call of Duty Mobile oyununu bir çok oyuncu tarafından çok beklenen oyunun olması da diğer oyunların gözden düşe bileceğini düşündürüyor

İş Ortaklığı Doğdu!

Farklı haritalar Black Ops ile Modern Warfare’den alınacak gibi duruyor. Tabii ki bu durum bir iş ortaklığını getirmiş oluyor. Bunlarla beraber Activision yapımcısı, her iki seriden karakterlerin oyuna dahil edileceğini de belirtti.

Ücretsiz olarak gelecek olan oyunda ücretsiz güncellemeler olacak. Ancak PUBG Mobile ve Fortnite gibi ücretli oyun içi alımlar olacak gibi duruyor. Şimdiden oyuna ön kayıtlar başlamış ve oyunun çıkış tarihi için net bir bilgi hala verilmedi. Sabırla bekleyeceğiz.

 

Mustafa tosun

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir