PLAYSTATİON 5 İLE BİRLİKTE GELEN OYUNLAR

Avrupalı bir geliştirici tarafından iddia edilen bir kişi, PlayStation 5 ile birlikte gelecek yeni oyunların listesini paylaştı.

Son haftalarda özellikle bu hafata PlayStation 5 ile ilgili sayısız sızıntı ve söylentiler ortaya çıktığına şahit olduk. PlayStation 5’in dikkat çekici bir konu olduğunu bildiğimizden, birde şunu düşündük mü tıklama almak için ortaya atılmış sahte haberler olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte ortaya çıkan son söylenti de , PlayStation 5 almayı düşünen hemen herkesin dikkatini çok fazla çekti. PlayStation 5’in ne zaman tanıtılacağını ya da nasıl bir fiyata satılacağını bilmiyoruz. Bu da cihazın hangi oyunlarla geleceğini de tahmin edemememize neden oluyor. Bununla birlikte Avrupalı bir geliştirici olduğunu iddia eden bir kişi, PlayStation 5’in hangi oyunlarla birlikte geleceğini açıkladı.

İddiaya göre PlayStation 5, PlayStation VR destekli Gran Turismo 7, PUBG The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima, Battlefield Bad Company 3, bir Harry Potter oyunu, bir Vikings Assassin’s Creed oyunu ve bir aylığına PlayStation 5’e özel bir oyun olarak kalacak GTA VI ile birlikte gelecek uzun bir oyun listesi.

Tüm bu oyunların PlayStation 5 ile birlikte gelmesinin imkansız olduğunu söyleyemeyiz fakat Rockstar Games’in kısa bir süreliğine de olsa GTA VI’yı PlayStation 5’e özel bir oyun olarak yayınlamayı kabul etmesinin çok ama çok düşük bir olasılığa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısı ile bu oyun listesine şüpheyle bakmakta fayda var.

Mustafa tosun

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir