PUBG OYNAYARAK PARA KAZANIN!

Merhaba sevgili okurlar. Bu yazımızda sizlere Oyun Oynayarak Para kazanma serimizin 2. İle karşınızdayız. İsterseniz Oyun Oynayarak Para Kazanma yazımızı okuya bilirsiniz. Eminim oda size yardımcı olacaktır. Lafı fazla uzatmadan başlayalım.

PUBG den nasıl para kazanabiliriz ?

Bu sefer ele alacağımız oyun Player Unknown’s Battle Grounds  yani PUBG arkadaşlar. PUBG’ de aynı CS:GO’ da ki gibi kasalar bulunmakta ve bu kasalardan silah skinleri, araba skinleri, paraşüt skinleri ve daha bir çok içerik mevcut. Peki bu kasaları hiçbir ücret ödemeden nasıl elde edebiliriz. Gelin biraz bundan söz edelim.

Nasıl ücretsiz kasa elde edebiliriz ?

PUBG’ de kasa kazanmak CS:GO’ dan biraz daha farklı. PUBG’ nin kendine ait bir oyun parası var. Bu oyunun parasına BP deniyor. Oyun oynayarak BP kazanabiliyoruz. Kazandığımız bu BP ler ile oyun içi marketten 700 BP lik rastgele kasa satın alıyoruz. Bir çok kasa içerisinden bir tane kasa kazanabiliyoruz. Tabi her kasanın ayrı bir değeri var. Anahtarsız açılan kasa kazanırsanız anahtarı için bir ödeme yamamız gerekmiyor. Anahtarla açılan kasaları direk Steam topluluk pazarında satabiliriz. Anahtarsız açılan kasaları ise 2 şekilde değerlendirebiliriz.

  • KASALARI AÇIP İÇİNDEN ÇIKAN İÇERİĞİ SATARAK

Silah kasasının içinden silah skinleri çıkar diğer kasalardan ise oyun içerisinde kullanabileceğiniz gözlük, ayakkabı, pantolon, gömlek vs. çıkabilir. Tabi ki her eşyanın ayrı bir değeri var. Anahtarsız açılan kasayı açarak içindden çıkan kozmetiği topluluk pazarında satabiliriz. Gerisi sizin şansınıza kalmış çünkü 0,03 kuruş’luk skinde var, 500,00 TL’ lik skinde…

  • KASALARI DİREKT OLARAK SATARAK

Anahtarsız kasaları direk olarak topluluk pazarında satacağız demiştik bu kasaları da direk olarak pazarda satışa çıkarabiliriz. Ama kasa değerleri fazla olmadığından daha yavaş ve geç bir şekilde kazanırsınız. Benim tavsiyem her ne kadar risklide olsa kasaları açık içinden çıkan kozmetikleri satmak yana.

NASIL KOLAY VE HIZLI BP KAZANILIR?

Herhangi bir haritada solo, duo, squad fark etmiyor giriyoruz. Hızlı maç bul seçeneği işinizi kolaylaştıracaktır. Oyuna girdik girmesine ama nasıl kolay BP kazanabiliriz dediğinizi duyar gibiyim. Çok basit her maçta olmasa da çoğu maçta AFK (Bağlantısı kopmuş) oyuncular oluyor.  Oyun bu bağlantısı kopmuş oyuncuları uçaktan en son atar ve bu oyuncular bot gibi oyun oynamazlar. Olduğu gibi bütün AFK lar aşağıya iner. Sizinde yapmanız gereken tam olarak bu. Oyun sizi diğer AFK lar ile birlikte uçaktan atacaktır. Hiçbir tuşa basmadan farenize dokunmadan bağlantısı kopmuş oyuncu gibi yere indiğinizde yumruklayarak öldürün ve normal bir şekilde gidip lootunuzu yaparak oyuna devam edin. Öldürdüğünüz oyuncular zaten size BP kazandırdı. Çok iyi oynamanıza gerek yok. Öldüğünüz zaman kill den gelen BP hesabınıza otomatik olarak gelecektir. Çok kolay ve hızlı bir şekilde BP kazanıp rastgele kasa satın alabilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişizdir. Takipte Kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir