EN İYİ 5 ÜCRETSİZ BATTLE ROYALE OYUN

Battle royale önerileriniz Xaoin GAME’den! Oyun dünyasını son zamanlarda kasıp kavuran battle royale tarzı oyunları biliyoruz sizler de mutlaka bir kez olsa da oynamak istemişsinizdir. Eğer battle royale oyunlarını seviyorum ama bilgisayarım maalesef bu oyunları (PUBG, Fortnite, COD Black Ops 4) açmıyor diyorsanız bu liste tam da size göre:

 

1)RİNG OF ELYSİUM

19 Eylül 2018’de steam üzerinden ücretsiz olarak karşımıza çıkan Ring of Elysium kesinlikle denenmesi gereken bir hayatta kalma oyunudur. Tek sıkıntısı kitlesinin az olması bu nedenle karşılaşma bulma süresi biraz uzun sürebiliyor. Ayrıca Ring of Elysium yetkilileri tarafından oyuna daha çok içerik, harita, kostüm (silah, araba, paraşüt, bisiklet) yakın bir zamanda oyuna geleceğini bildirdiler. Gelişmekte olan bu Battle Royale (hayatta kalma) oyunu hem kendine özgü tarzı hem de ücretsiz olmasından dolayı siz değerli oyuncuların mutlaka oynaması gereken bir Battle Royale oyunu. Ayrıca yakında bu oyun hakkında detaylı bir inceleme yayınlayacağız.

2) Creative Destruction

Fortnite tarzı oyun olan Creative Destruction steam üzerinden ücretsiz olarak oyunculara sunulmakta. Steam üzerinden oyun severlere sunulan oyun %80 olumlu oy almış durumda. Ücretsiz olması bir yana fortnite oynamak isteyip ama bilgisayarı el vermeyen kullanıcılar için alternatif bir seçim olan bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

3) Cuisine Royale

Ekipmanlar olarak değişik bir sunum sunan Cuisine Royale 2. dünya savaşının ertesi sabahı konu alıyor. Savaş eski zamanlarda geçtiği için balistik zırh yerine tava, tencere, kaşık, çatal kullanıyorsunuz. Zırhların seviyesi yükseldikçe görünmezliğiniz yani sessizliğiniz azalıyor, bu sayede rakiplerinizin sizi farketmesi zorlaşıyor,  çatal ve kaşıklar ise ses yapıyor. Yeni oyunların yanı sıra farklı bir deneyim sunan Cuisine Royale’i kesinlikle denemelisiniz. Tamamen ücretsiz olan bu oyun bizce bir şansı hak ediyor.

4) Darwin Project

İsterseniz oyunu yönetin, isterseniz savaşçı olup düşmanlarınızla savaşın. Soğuk dünyayı sevenler buz gibi map’te! Diğer battle royale oyunlarına göre savaşan oyuncu sayısı ise oldukça az. Sadece 10 kişiyle kıyasıya savaşın. Ücretsiz olan DARWİN PROJECT’i deneyin derim.

5) Radical Heights

80’lerin dünyasında geçen ve battle royale oyunu olan Radical Heights, farklı bir mekanizma sunmasına rağmen optimizasyon olarak ufak sıkıntılar yaşanmakta(bunu henüz gelişmekte olmasına verebiliriz). Ancak düşük sistem gereksinimleri ve ücretsiz olmasından dolayı denenebilir.

 

 

EN İYİ 5 ÜCRETSİZ BATTLE ROYALE OYUN” için bir yorum

  • 21 Nisan 2019 tarihinde, saat 01:37
    Permalink

    Bunlara fortnite’ı da ekleyebiliriz sanırım.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir