DÜŞÜK ELODA KOLAY MAÇ KAZANDIRAN 5  ŞAMPİYON

Bugün sizlere bronz ligden çıkmak gibi kolay bir League of Legends maçı nasıl taşınır gibi konulardan bahsedicem. Hadi Başlayalım.

GAREN

Genellikle Top Lane Herosu olarak oynanır ancak orman döne bilir fakat zorlanır. Maç Kazanmak istiyorsanız kesinlikle Top Lane Garen sizin için çok iyi olucaktır manasız bir karakter yeteneklerinin bekleme süresi az olması ve tank olup hayata kalıp çok fazla hasar çıkaran bir herodur. Oyun başlarında adama hasar verip çıkın hasar yeseniz de pasifiniz sayesinde can yenilemesi devreye giricektir. Adamın canını azaltın kendinizi rakibi öldürmek için hazırsa saldıra bilirsiniz ilk kan aldınız. Oyun Sonlarında karşı takım için sadece kanser hero dicektir. Oynaması çok kolay olan bir hero oynaması rahat ve kolaylıkla maç kazana bilirsiniz. Tabi ki de maç kazanmak istiyorsanız Totem ziyneti kullanmalısınız görüşü olmayan bir takım ormancı saldırısına baskın bir baskın yer ve oyundan düşer ve geri düşersiniz oyunda ki üstünlüğünüzü.

MASTER Yİ

Top Laneden başladığımıza göre yukardan aşağı doğru gidelim. Sıra Master Yi Jungle sağ tuş siz oto vuruş açın hero sadece vursun genelikle Top, jungle ve mid Lane de oynayan bir herodur mide pek tutulmasada jungle ve Top Lane de gözde bir hero dur Kolay maç kazana bilirsiniz. Master yi oyun başında orman dönerken çok fazla zorlanmadan rahat döner ve diğer koridorlara giderken çok rahat hareket edebilirsiniz. Oyun taşımak için çok basit bir hero dur. Ormancı olarak haritada olmalı gözü karşı ormancı nerde hangi lane önde hangisi geride bunları görmeli ve baskın yapıp asist veya kil alabilirsiniz bot lane ye gitti mi daha çok Nişancı ya kil salmalı ki adc Team takım savaşlarında hasar çıkarıp son oyuncu master içlerinden geçmeli.

ZED 

Sıra Mid Lane’ de çok kolay bir hero olmasa da rahatlıkla oynaya bilirsiniz hasar yüzdesi çok yüksek bir hero karşı adc yi gözüne koydumu rahatlıkla öldüre bilir. Lane de 6 level olmadan adam öldüre bilirsiniz. 6 level olduktan sonra bot lane veya top Laneye baskın ata bilirsiniz ve kil ala bilirsiniz. Maç taşımak için her şeye sahipsiniz.

 

 

VAYNE

ADC ve TOP Lanede oynanan bir herodur. Oyun başı bir şey yapamasanız bile oyun sonuna kadar sadece minyon odaklı oynayıp adamların içinden geçebilirsiniz. Destek rolünde ki adamla can sıkmadan keyif verici bir şekilde oynaya bilirsiniz. Vayne herosu biraz zor olsa da eliniz alıştıktan sonra kimse size bir şey yapamaz R –     Q yapıp görünmez oluyorsunuz bu da sizin için kaçıp vurarak can eritmenize yol açıyor ağır hasar yarası çıkarıyorsunuz.

 

KATARİNA

Katarina Mid herosudur. Tek yapıcağınız W-Q-E-R adam öldü W atıp Q atıp E ile atlıp adamı öldürdüp W den düşen bıçağa geri dönmek  olucak. Q-E-R kombosu ile Takım savaşlarında ağır büyü hasarı verip rakiplerin canını yüksek miktarda azaltıp kil bile alabilirsiniz. Oldukça kolay oynana bilen Katarina çok güzel bir suikastçı herosudur. Mid lane oynarken 6 level olduktan sonra bot Lane veya Top lane ye giderek kil çıkara bilirisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir